Dt. Gen 21st, 2020

Resultats esportius

.
FUTBOL
.
SEGONA CATALANA GRUP 4
CF RIPOLLET 1 – 0 SABADELL
Proper partit:
CF RIPOLLET – ST JULIÀ DE VILATORTA (26/01/2020 12h)
Resultats i classificació

TERCERA CATALANA GRUP 6
PAJARIL 2 – 3 CASTELLAR
Proper partit:
PAJARIL – CASTELLBISBAL (25/01/2020 17h)
Resultats i classificació


QUARTA CATALANA GRUP 12

EFB RIPOLLET 0 – 5 LA FARGA XXI 
CAN MAS 3 – 3 BADIA DEL VALLÈS
Propers partits:
EFB RIPOLLET – PB RAMON LLOREN (26/01/2019 12h)
CAN MAS – STA MARIA MONTCADA (25/01/2020 18h)
Resultats i classificació

SEGONA DIVISIÓ FEMENINA GRUP 3
ANOIA CE – EFB RIPOLLET (Suspès)
Proper partit:
EFB RIPOLLET – MONTMAJOR FC (26/01/2020 16h)
Resultats i classificació


FUTBOL SALA

SEGONA DIVISIÓ B GRUP 3
JO&MA e HIJOS FS RIPOLLET 3 – 4 SALOU FS
Proper partit:
FUTSAL LLEIDA – JO&MA e HIJOS FS RIPOLLET  (26/01/2020 12h)
Resultats i classificació

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEM  GRUP 2
FUTSAL ALIANÇA MATARÓ 4 – 6 FS RIPOLLET
Proper partit:
FS RIPOLLET – FS CASTELLDEFELS (25/01/2020 18.30h)
Resultats i classificació



BÀSQUET
.
COPA CATALANA GRUP 2
GALVAL MOTOR CB RIPOLLET 97 – 75  SEINTOSOFT CN TARREGA 
Proper partit:
CB ARTÈS A – GALVAL MOTOR CB RIPOLLET (01/02/2020 18.15h)
Resultats i classificació

TERCERA CATALANA GRUP 9
CB RIPOLLET B 52 – 75 CE SANT NICOLAU B 
Proper partit:
BÀSQUET BUFALÀ – CB RIPOLLET B (25/01/2020 19.15h)
Resultats i classificació

SENIOR TERRITORIAL B MASCULÍ GRUP 4
BÀSQUET GASSÓ 77 – 63 DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM
Proper partit:
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS B – BÀSQUET GASSÓ (26/01/2020 9.15h)
Resultats i classificació

SEGONA FEMENINA GRUP 1
CE SANT NICOLAU 55 – 70 CB RIPOLLET A
Proper partit:
CB RIPOLLET A – CB MOLLET A (26/01/2020 17.30h)

Resultats i classificació


TENIS TAULA
.
DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA GRUP 1
GIRBAU VIC TT 1 – 5 AUTOESCOLA TATCHEPOL RIPOLLET 
Proper partit:
AUTOESCOLA CINANIA – AUTOESCOLA TATCHEPOL RIPOLLET (25/01/2020 17h)
ILLAS CÍES TM – AUTOESCOLA TATCHEPOL RIPOLLET (26/01/2020 10h)

Resultats i classificació

PRIMERA DIVISIÓ NACIONAL MASCULINA GRUP 3
CTT RIPOLLET (DESCANS)
Proper partit: 

CTT RIPOLLET – CN MATARÓ – QUADIS (25/01/2020 17h)
Resultats i classificació
..



HOQUEI

PRIMERA CATALANA GRUP B
CP BELL-LLOC 2 – 4 CTT RIPOLLET
Proper partit: 
CTT RIPOLLET SERVEIS IMMOBILIARIS – PHC SANT CUGAT (26/01/2020 19.30h)
Resultats i classificació


HANDBOL
.
TERCERA CATALANA GRUP A
HANDBOL SANT QUIRZE 36 – 33 CH RIPOLLET 

Proper partit:

TARRAGONA HC – CH RIPOLLET (26/01/2020)

Resultats i classificació

QUARTA CATALANA GRUP B
CH JOVENTUT RIPOLLET 22 – 19 OAR GRACIA C
Proper partit:
CH JOVENTUT RIPOLLET – CH CERDANYOLA C (26/01/2020)
Resultats i classificació
.
SEGONA CATALANA FEMENINA GRUP A
CERDANYOLA B 19 – 11 CH JOVENTUT RIPOLLET
Proper partit:
CH JOVENTUT RIPOLLET – CH RÀPID CORNELLÀ (26/01/2020)
Resultats i classificació
.
.


.

Aquesta pàgina utilitza galetes ('cookies'). Si continua navegant dóna el seu consentiment i accepta la nostra política de galetes, clica aquí per a més informació.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies