Dl. Feb 17th, 2020

Resultats esportius

.
FUTBOL
.
SEGONA CATALANA GRUP 4
CF RIPOLLET 0 – 3 CAN TRIAS
Proper partit:
SANT QUIRZE – CF RIPOLLET (15/02/2020 17h)
Resultats i classificació

TERCERA CATALANA GRUP 6
PAJARIL 2 – 1 SAN LORENZO
Proper partit:
CERCLE SABADELLES – PAJARIL (15/02/2020 19.15h)
Resultats i classificació


QUARTA CATALANA GRUP 12

EFB RIPOLLET 0 – 0 SABADELLENCA
CAN MAS 4 – 3 SANT QUIRZE
Propers partits:
RUBÍ – EFB RIPOLLET (15/02/2020 18.15h)
LA FARGA XXI – CAN MAS (16/02/2020 12h)
Resultats i classificació

SEGONA DIVISIÓ FEMENINA GRUP 3
MASQUEFA 2 – 1 EFB RIPOLLET
Proper partit:
EF BdV AND – EFB RIPOLLET (16/02/2020 19.10h)
Resultats i classificació


FUTBOL SALA

SEGONA DIVISIÓ B GRUP 3
CFS MAR DENIA 3 – 5 JO&MA e HIJOS FS RIPOLLET
Proper partit:
JO&MA e HIJOS FS RIPOLLET – LA UNIÓN PENYA JOHAN (15/02/2020 18.30h)
Resultats i classificació

SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEM  GRUP 2
DESCANS
Proper partit:
FS RIPOLLET – CEF HISPANIC VALENCIA (15/02/2020 16.30h)
Resultats i classificació



BÀSQUET
.
COPA CATALANA GRUP 2
GALVAL MOTOR CB RIPOLLET – CB CERDANYOLA AL DIA
(Suspès al tercer quart per problemes en una cistella. El marcador era 38 – 35)
Proper partit:

CB NAVÀS VISCOLA – GALVAL MOTOR CB RIPOLLET (15/02/2020 18.05h)
Resultats i classificació

TERCERA CATALANA GRUP 9
AE SANT ANDREU NAZARET 75 – 69 CB RIPOLLET B
Proper partit:
CB RIPOLLET B – CLINICA DENTAL CAN PARELLADA (23/02/2020 17h)
Resultats i classificació

SENIOR TERRITORIAL B MASCULÍ GRUP 4
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT 83 – 74 BÀSQUET GASSÓ
Proper partit:
SANT JOSEP OBRER B – BÀSQUET GASSÓ (22/02/2020 16.30h)
Resultats i classificació

SEGONA FEMENINA GRUP 1
CB RIPOLLET A – CÍRCOL CENTRE MÈDIC LA VILA
(Suspès)
Proper partit:
JET SERMATEC – CB RIPOLLET A (22/02/2020 16h)

Resultats i classificació


TENIS TAULA
.
DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA GRUP 1
AUTOESCOLA TATCHEPOL RIPOLLET 3 – 4 TT TRAMUNTANA FIGUERES
Proper partit:
ATLÉTICO SAN SEBASTIÁN – AUTOESCOLA TATCHEPOL RIPOLLET (15/02/2020 17h)
LEKA ENEA CHEMA TM GEWO – AUTOESCOLA TATCHEPOL RIPOLLET (16/02/2020 10h)

Resultats i classificació

PRIMERA DIVISIÓ NACIONAL MASCULINA GRUP 3
GIRBAU VIC TT 6 – 0 CTT RIPOLLET
Proper partit: 

CTT RIPOLLET – TITUS BADALONA (15/02/2020 17h)
Resultats i classificació
..



HOQUEI

PRIMERA CATALANA GRUP B
CTT RIPOLLET SERVEIS IMMOBILIARIS 8 – 5 CP RIUDOMS
Proper partit: 
CTT RIPOLLET SERVEIS IMMOBILIARIS – ANDORRA HC (15/02/2020 19.30h)
Resultats i classificació


HANDBOL
.
TERCERA CATALANA GRUP A
MARISTES RUBÍ – CH RIPOLLET
Proper partit:

CH RIPOLLET – ESCOLA HANDBOL VENDRELL (16/02/2020)

Resultats i classificació

QUARTA CATALANA GRUP B
CH JOVENTUT RIPOLLET 24 – 23 CH SANT ANDREU
Proper partit:
HANDBOL GAVÀ – CH JOVENTUT RIPOLLET (16/02/2020)
Resultats i classificació
.
SEGONA CATALANA FEMENINA GRUP A
CH JOVENTUT RIPOLLET 6 – 40 ESPLUGUES
Proper partit:
BM PAU CASALS – CH JOVENTUT RIPOLLET (16/02/2020)
Resultats i classificació
.
.


.

Aquesta pàgina utilitza galetes ('cookies'). Si continua navegant dóna el seu consentiment i accepta la nostra política de galetes, clica aquí per a més informació.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies